تبلیغات
آموزشگاه نظامی جوادالائمه (ع) پاسداران - مطالب فروردین 1393
آموزشگاه نظامی جوادالائمه (ع) پاسداران
آن که دائم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد
دوستان برای اینکه بتوانیم اطلاعاتی در مورد خدمت به دوستان آینده مان که به این وبلاگ سر می زنند دهیم و کمی آنان را از تشنجات سربازی و توهمات واهی دور نماییم از شما درخواستی دارم .

می خوام که در قسمت نظرات طبق فرمت زیر اطلاعات خدمتی خود را قرار دهید تا دوستان بدانند که ما با چه رشته ای و از کدام شهر در کجا خدمت کردیم.1- رشته تحصیلی 

2- محل خدمت آموزشی + شهر + ( نیروی زمینی - هوایی - دریایی - ... )

3- رسته

4- دوره کد 

5- محل یگان خدمتی + شهرامیدوارم افرادی که به این وبلاگ می آیند با صرف کمی وقت به دیگر دوستان خود کمک نمایند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سه شنبه نوزدهم فروردین 1393 :: نویسنده : سرباز رشید اسلام
ایده از شما
دوستان اگر ایده ای دارند می توانند در این قسمت قرار دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سه شنبه نوزدهم فروردین 1393 :: نویسنده : سرباز رشید اسلام
این قسمت محلی است برای تبادل نظر افراد در خصوص جابجایی. 

فقط از دوستان خواهش داریم به علت برقراری امنیت ملی از بیان جزئیات محل خدمتی خود در این وبلاگ جددا خودداری نمایند . در غیر اینصورت عواقب بعدی به گردن خود آن فرد خواهد بود .

این وبلاگ تنها قصد آشنایی افراد را دارد هرگونه سوء استفاده شخصی در این وبلاگ غیر قانونی می باشد و عواقب آن بر گردن فرد خاطی ( سوء استفاده کننده ) خواهد بود.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه هجدهم فروردین 1393 :: نویسنده : سرباز رشید اسلام
امروز یک ایده به ذهنم رسید برای کمک به سربازای آینده خودمون . ما می تونیم شرایطی رو ایفا کنیم که بتونیم یکم سربازیمون بهتر بشه.

ببینید می خوام ایده جابجایی سربازان رو تو این قسمت راه اندازی کنم .

برخی از ما سربازان ( البته با اینکه سربازی خودم تمام شده اما همه ما سربازان این مملکت هستیم . حافظ جان و مال و ناموس این مملکت هستیم ) شاید یک شهری بیافتیم که یک نفر دیگه از همون شهر با همون رشته خودمان در شهر ما افتاده باشد .اگر ما بتونیم با هم آشناشیم و شرایط رو در محل خدمت خود بسنجیم شاید بتوانیم با همدیگر جابجا شویم، که البته امکان پذیر نیز هست.

اما این وبلاگ می خواد چگونه در این زمینه کمک رسان باشد.

خوب می خوام دوستان یک سری اطلاعاتشان رو مطابق فرمت درخواستی این وبلاگ در قسمت نظرات قرار دهند تا بتوانند سریع تر هم خدمتی خود را در جایی دیگر بیابند و در صورت امکان با هم جابجا شوند. 

ببینید بچه ها اگر بتونید هم دیگر رو پیدا کنید تازه قدم اول رو برداشتید. بقیه اش به خودتون بستگی داره باید بلد باشید در یگان خدمتی خود نوعی برخورد نمایید که بتونید نظرشون رو بخودتون جلب کنید و توافق فرمانده تان رو بگیرید. باور کنید فرماندهان ما آدم های خوبی هستند و اگر شرایطتان رو درست بیان کنید و یک نفر هم برای جابجایی داشته باشید می تونند کمکتون کنند .

خوب اما فرمت ما برای آشنایی سریع دوستان :

1- نام و نام خانوادگی + تاریخ تولد 
2- شهر محل سکونت 
3- میزان تحصیلات + رشته تحصیلی 

4- تاریخ اعزام +  میزان کسر خدمت ( از قیبل بسیج ، جبهه پدر ، ایثارگر و از این قبیل که نشان دهنده این باشد که چه میزان از خدمتتان مانده تا اتمام گردد )
 { مثلا من خودم با این امتیازات 11 ماه کسر خدمت گرفتم و 10 ماه خدمت کردم }
5- شهر یگان خدمتی 
6- نوع یگان خدمتی ( نیرو زمینی - نیروی دریایی - نیروی هوایی - پدافند غیر عامل - ستاد مشترک - ستاد کل و... ) + نام یگان + رسته ( جزئیات محل خدمت خود را از قبیل پست و ... را در این قسمت قرار ندهید و تنها با شخصی که می خواهید جابجا شوید در تماس های خود با آن فرد در صورت صلاح دید خودتان بیان نمایید.)
7- با چه شهر هایی حاضر هستید محل خدمت خود را جابجا نمایید.
8-آدرس پست الکترونیکی ( ایمیل ) جهت ارتباط دوستان با شما . در صورت تمایل قرار دادن شماره تماس خود . ( این وبلاگ در قبال تماس های گرفته شده با شما هیچ مسئولیتی ندارد زیرا شما با میل خود و اگاهی به این قضیه تلفن خود را در اینجا قرار داده اید .)

ببینید بچه ها قصد این وبلاگ به هیچ عنوان در آمدزایی نیست، این وبلاگ فقط می خواد که دوستانمان به راحتی خدمت کنند و بتواند محلی برای آشنایی دوستان باشد تا همدیگر را بیابند و بتوانند با هم جابجا شوند ، پس خواهشا با این مسئله دوستانه رفتار کنید و قصد سودجویی نداشته باشید.

توجه "این قسمت از وبلاگ فقط مختص ارائه مشخصات دوستان هست" توجه 

جهت ارائه نظرات خود خواهشا در پست بعدی اقدام به نظرخواهی نمایید تا دوستان در این قسمت به راحتی بتوانند افراد مد نظر خود را بیابند و در این قسمت اطلاعات بی ارزش قرار نگیرد. 

توجه "این وبلاگ در قبال اطلاعات شما هیچ مسئولیتی ندارد زیرا شما با رضایتمندی کامل اطلاعات خود را در آن قرارداده اید" توجه 

به امید فردایی بهتر در خدمت 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه هجدهم فروردین 1393 :: نویسنده : سرباز رشید اسلام
دوستان اگر خبری از پادگان دارند که وضعیتش در چه حالی هست خواهشا در قسمت نظرات اعلام نمایند تا این وبلاگ همانند گذشته خود بتواند به خوبی پاسخگوی دوستان باشد. 

اگر ما هوای همدیگرو نداشته باشیم جز خدا دیگه کی هوای مارو خواهد داشت؟
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه هجدهم فروردین 1393 :: نویسنده : سرباز رشید اسلام


درباره وبلاگ


این وبلاگ جهت آشنایی سربازان آینده میهن عزیزمان که قرار است به این پادگان اعزام گردند، ایجاد شده و نیز بیانگر خاطرات یک سرباز وظیفه می باشد.
امیدوارم این مطالب برای شما مفید باشد.


اگر دیدید براتون مفید بود یک صلوات بفرستید.

مدیر وبلاگ : سرباز رشید اسلام
نظرسنجی
این وبلاگ در دوران آموزشی چقدر کمک حالتان بوده است ؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی